Zbieranie zamowien

  • De Meern
  • Utrecht
  • Ongeschoold
  • Logistiek
  • Uitzicht op vaste dienst
  • 40 uur per week
  • €1600 - €1750 per maand

Czy chcesz pracować w ciągu dnia jako kompletator zamówień w Utrecht, De Meern? Mamy dla ciebie pracę!

Over de functie

Czy chcesz pracować w ciągu dnia jako kompletator zamówień w Utrecht, De Meern?                           Mamy dla ciebie pracę!

Szukamy kandydatów, którzy chcieliby pracować na poranna zmiane, ktorzy mowia po angielsku lub niderlandzku. Funkcja Orderpickera- czyli upewniasz się, że odzież, akcesoria domowe i artykuły biurowe są zbierane i przygotowywane do wysyłki w prawidłowy sposób. Zbieranie zamówień odbywa się za pomocą ręcznego skanowania. Dzięki skanerowi ręcznemu wiesz dokładnie, gdzie jesteś w magazynie i jaki produkt musisz znalezc. Oprócz zbierania zamówień, istnieją również działania, takie jak ustalanie metek z cenami, ochrona przed kradzieżą i znaczniki ręczne.

Dotyczy to 40-godzinnego tygodnia pracy.
Dni robocze są od poniedziałku do piątku, a godziny pracy od 7:30 do 16:30.

Over het bedrijf

Z magazynu w Utrecht, De Meern, nasz klient zajmuje się przygotowaniem odzieży dla sieci handlowych, importerów i organizacji zakupowych.

Wat wij vragen

Aby kwalifikować się do tego stanowiska, ważne jest, abyś chcial pracować. Lubisz pracować razem w zespole i masz wielkie poczucie odpowiedzialności.

Wat wij bieden

• zarobki brutto: od 1600 € do 1.750 € na podstawie 40 godzin
• 25 dni płatnego urlopu rocznie
• 7 płatnych świąt państwowych rocznie
• naliczenie emerytury
• 8% wynagrodzenia urlopowego
• dodatek na podróż
• szansa na kontrakt

Interesse?

Chcesz zakwalifikować się do tego wakatu? Odpowiedz szybko! Chętnie zajmiemy się tobą w oddziale w Twojej okolicy w celu przeprowadzenia wywiadu wstępnego.

Heb je vragen of hulp nodig?

Neem contact op met Saskia Snijders

JOB ALERT

Ontvang wekelijks de nieuwste vacatures in je e-mail

AANMELDEN JOB ALERT

Een nieuwe baan in de transport, logistiek, productie of techniek - Carrière helpt je vooruit. Of het nou om tijdelijk of vast werk gaat, jij bent de spil. We heten niet voor niets Carrière. Het draait om jou: dat jij groeit en stappen maakt.