Zbieranie zamówien

  • De Meern
  • Utrecht
  • Ongeschoold
  • Transport / logistiek / luchtvaart
  • Logistiek
  • Uitzicht op vaste dienst
  • 40 uur per week
  • €10 - €10 per uur

Chcesz rozpocząć pracę na stanowisku orderpicker (zbieranie zamówien) dla jednego z naszych klientów w De Meern? Jeżeli tak, mamy dla ciebie oferte pracy!

Over de functie

Funkcja  Orderpicker- czyli  żbieranie zamówień odbywa się za pomocą ręcznego skanowania. Dzięki skanerowi ręcznemu wiesz dokładnie, gdzie  i jaki produkt musisz znalezc. np.odzież, akcesoria domowe i artykuły biurowe.

Dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach od 06:00/7:30 do 16:30.

Over het bedrijf

W magazynie w De Meern, nasz klient zajmuje się przygotowaniem odzieży dla sieci handlowych, importerów i innych organizacji.

Wat wij vragen

Aby zakwalifikować się do tego stanowiska, ważna jest, motywacja.  Jezeli lubisz pracować w zespole, ta oferta jest wlasnie dla ciebie!

Wat wij bieden

• 25 dni płatnego urlopu rocznie
• 7 płatnych świąt państwowych rocznie
• Skladki emerytalne
• 8,33% dodatek wakacyjny
• Zwracane koszty podrozy

Interesse?

Chcesz zakwalifikować się do tego wakatu? Zareaguj od razu klikając na przycisk "APLIKUJ"! Chętnie zajmiemy się tobą w oddziale w Twojej okolicy w celu przeprowadzenia wywiadu wstępnego. Zadzwon pod nr telefonu 010 410 2300  lub wyslij zgloszenie na rijnmond@carriere-uitzendbureau.nl

Heb je vragen of hulp nodig?

Neem contact op met Saskia Snijders