Operator wózka bocznego wysokiego skladowania

  • Rotterdam
  • Zuid-Holland
  • Ongeschoold
  • Logistiek
  • Vast
  • 40 uur per week
  • €11.08 - €11.08 per uur

Mieszkasz w okolicy Utrecht? Chcesz praccowac na 3-zmiany? Masz doswiadaczenie jako reachtruckchauffeur? Ta oferta jest wlasnie dla ciebie! Osoby z Rotterdam i okolic tez sa mile widziane!

Over de functie

Bedziesz odpowiedzialny na umieszczaniu i przewozeniu roznych produktow z punktu A do punktu B.

Over het bedrijf

Nasz klient jest jednym z największych dostawców usług logistycznych na świecie. Z ponad 1000 lokalizacji w ponad 100 krajach. Specjalista w zakresie transportu morskiego, lotniczego, drogowego i kolejowego.

Wat wij vragen

  • Wymagamy doświadczenia w pracy jako reachtruckchauffeur.
  • Wazny certyfikat
  • Dostepnosc pracy w 3-zmianach

Wat wij bieden

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin na dłuższy okres czasu Praca w dynamicznej firmie, w której istnieją dobre możliwości kariery. Szkolenie wewnętrzne jest również zapewniane, jeśli jest to konieczne do poszerzenia twojej pozycji.  Prosimy tylko o Twoje zaangażowanie i motywację!

  • Stawka godzinowa brutto za 22 lata i więcej: €10,52
  • 25 Płatnych dni urlopu rocznie.
  • 7 Płatnych świąt państwowych rocznie.
  • Skladki emerytalne.
  • 8% Wynagrodzenia urlopowego.
  • Cotygodniowa wypłata.
  • Zwracane koszty dojazdu .

Interesse?

Jeśli jestes zainteresowany powyzsza oferta pracy , zapraszamy do rejestracji. Można to zrobić telefonicznie 010 410 2300. Chetnie opowiemy na wasze pytania.

Heb je vragen of hulp nodig?

Neem contact op met Sonia Poloczek

JOB ALERT

Ontvang wekelijks de nieuwste vacatures in je e-mail

AANMELDEN JOB ALERT

Een nieuwe baan in de transport, logistiek, productie of techniek - Carrière helpt je vooruit. Of het nou om tijdelijk of vast werk gaat, jij bent de spil. We heten niet voor niets Carrière. Het draait om jou: dat jij groeit en stappen maakt.