Magazynier

eindhoven
Fulltime
38 uur
lbo
Logistiek
Tijdelijk

Wat ga je doen?

Rodzaj pracy

Jesli uwazasz, ze jestes sprawny fizycznie i chcesz aby twoj czas w pracy szybko minal ,mozesz od razu zaczac prace jako pracownik magazynowy w UPS .

Twoja praca polega na zaladunku i rozladunku kontenerow oraz busow, jednoczesnie sortowaniem przesylek wedlug kodu pocztowego.

Tutaj pracuje sie na nocna zmiane !

Waar ga je werken?

Opis klienta

Nasz zleceniodawca UPS to jeden z najszybszych przewoznikow na swiecie . Swoje oddzialy maja na calym swiecie, nie tylko jako duza firma logistyczna ale

tez, jako jeden z najwiekszych przewoznikow przesylek lotniczych. W UPS masz mozliwosc rozwoju zawodowego w dziedzinie logistyki.

Wie ben je?

Predyspozycje

Jestes gotowy do pracy fizycznej , rozmawiasz w w jezyku Holenderskim lub Angielskim .

To praca ,ktora mozna swietnie wykonywac w kombinacji na przyklad z inna praca lub studiami. Czas pracy to 03.00-11.00 (rano).

Mieszkasz w Eindhoven lub okolicach.

Wat bieden we je?

Warunki wynagrodzenia

Proponujemy tobie stawke  €11,18 na godzine niezaleznie od wieku, dodatek za dojazd do pracy  powyzej 10km.

Naturalnie masz 25 dni urlopowych i 8% dodatku wakacyjnego.

UPS ma zawsze mozliwosci aby przyjac cie do pracy na stale, kiedy bedziesz dobrze pracowal

Contactpersoon

Olaf Nasiadek
06 28 94 70 81

Vestiging Carrière Tilburg
Koningshoeven 67 a
5018 AA Tilburg

Invalid Input

Geen zorgen: wij gaan veilig met je gegevens om. Dat lees je in ons privacybeleid.