Housekeeping

Amsterdam
Fulltime
lbo
Schoonmaak
Detachering

Wat ga je doen?

Szukamy wielu sprzataczek dla wielu lokalizacji w Amsterdamie i okolicach. Zespół, z którym zamierzasz pracować, to jedna wielka i ciężko pracująca rodzina. Razem zapewnisz gościom wspaniały pobyt w wielu naszych hotelach w Amsterdamie i okolicach.

Waar ga je werken?

Każdego dnia zapewniamy naszym gościom uśmiech i niezapomniany pobyt. Czy chciałbyś być tego częścią? Nie ma problemu, po prostu zaaplikuj na funkcję sprzataczki.

Jako sprzataczka Twoim obowiazkiem jest przygotowac i wyczyscic pokoje hotelowe naszych gosci.

W naszych hotelach sa różne zadania, ktore bedziesz robic. Jak na przykład; wycieranie kurzu, mycie podlog, odkurzanie, czyszczenie urządzeń sanitarnych, uzupelnianie dodatkami itp. Istnieje również możliwość ze bedziesz czyscic miejsca publiczna takie jak hol, jadalnia, windy i korytarze.

Jeśli zostaniesz wybrany do pracy dla nas, musisz przejść trzydniowe szkolenie. Podczas tego szkolenia spotkasz się z kolegami. W ciągu tych 3 dni będziesz przygotowany na każde zadanie. Podczas szkolenia poznasz wszystkie techniki i sposoby korzystania z różnych materiałów.

Po szkoleniu możesz natychmiast rozpocząć pracę w jednym z naszych hoteli w Amsterdamie i jego okolicach. Hotele są łatwo dostępne środkami transportu publicznego.

Wie ben je?

Jesteś przyjazny i lubisz pracować z innymi ludźmi. Możesz mówić i rozumiesz język angielski. Mozesz  pracować dwa razy w miesiącu w weekend.  Mieszkasz w bezpośredniej okolicy Amsterdamu.

Wat bieden we je?

Będziesz szkolony przez 3 dni. Dostaniesz uniform. To jest praca na 30 godzin w tygodniu. Stawka godzinowa wynosi 10,63 €, -

Contactpersoon

Sevil Colak
0634495343

Vestiging Carrière Noordwijk
Postbus 5888
2544 CW

Invalid Input

Geen zorgen: wij gaan veilig met je gegevens om. Dat lees je in ons privacybeleid.